Archiv rubriky: O firmě RIGEL – Jan Malecha

7 výhod vodočetných latí

Každý výrobek má svá pozitiva. Představujeme vám u našich latí ty hlavní. Rozdělení typů najdete na další stránce.

Read More

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 7 výhod vodočetných latí

Malecha Jan a firma RIGEL: Kdo jsme?

Firma Rigel je dlouholetým zpracovatelem sklolaminátů a plastů s charakterem malosériové a kusové výroby. Základním sortimentem naší produkce jsou limnigrafické latě.

Read More

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Malecha Jan a firma RIGEL: Kdo jsme?

Kontakt pro prodej vodočetných latí – celá ČR

Prodej vodočetů – kontakt a lokální informace. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle či e-mailu.

Představení firmy RIGEL – Jan Malecha

Firma Rigel je dlouholetým zpracovatelem sklolaminátů a plastů s charakterem malosériové a kusové výroby.Základním sortimentem naší produkce jsou limnigrafické latě.Ty slouží k odečítání hladiny kapalin a sypkých materiálů.Nejčastější použití je měření hladiny vodních toků a nádrží.Jsou vyrobené ze sklolaminátu.

Reference – vodoměrné latě

Povodí Ohře Chomutov p. Pinta Povodí Odry Ostrava ing.Pagáč Potápěčská stanice v.o.s. Chomutov ředitel p.Andrt, www.psvos.cz Kontakty dle potřeby dodáme na požádání.

Interní zajímavosti

Vodoměrné latě Vodoměrné latě (limnigrafické) jsou i přes častý výskyt a relativní jednoduchost měřidla, poměrně neznámým zařízením. Jsou určené převážně pro sledování stavu úrovně vodní hladiny, také sněhové pokrývky a sypkých materiálů. Uplatnění vodoměrných latí Montáž se provádí na navigace, mostních pilířích i sloupech samostatně umístěných ve vodním toku a požerácích chovných rybníků (hladinové latě). Provedení vodoměrných […]